שמי דנה רשף ואני מנהלת את קבוצת "למען", הכוללת את "למען סיעוד" וכן "למען עובדים זרים" – חברות  מהוותיקות והמובילות בארץ בתחום מתן שירותי סיעוד. הקמתי את הקו למעסיק כדי לתת מענה לשאלות שהופנו אלינו על-ידי קהל המטופלים של למען, קשישים, נכים והורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים; אנשים אשר ללא שום הכנה והדרכה בדיני עבודה ושכר, הפכו למעסיקים ונאלצו להתמודד עם שאלות ובעיות חוקיות, ואף נתבעו על-ידי עובדיהם בבית דין לעבודה.

כשנוכחתי לדעת שהשאלות והבעיות שהופנו אלינו מצריכות תשובות מקצועיות, גייסתי אנשי מקצוע, משפטנים וחשבי שכר. יחד עימם עיבדתי את כל החומר המשפטי הרלוונטי, חילקתי לנושאים והעליתי את אתר הקו למעסיק. האתר הוקם כדי לשמש חגורת ביטחון – מוקד ייעוץ ומידע למעסיקי עובדים זרים בסיעוד, שיאפשר לקהל המעסיקים לדעת את זכויותיהם וחובותיהם בזמן אמיתי.

קהל המעסיקים ומשפחותיהם ימצא בנק שאלות ותשובות, וכן עדכונים שוטפים המתייחסים לדילמות השונות בהעסקת עובדים. השאלות הכתובות הינן שאלות אמיתיות מתוך מצוקות היום יום, והתשובות ניתנות על-ידי אנשי מקצוע של הקו למעסיק, בעלי ניסיון רב שנים. השאלות והתשובות באתר הן ללא תשלום.

באפשרותכם להפנות שאלות ממוקדות למומחים שלנו ולקבוע פגישות אישיות במשרדנו שנמצאים בפריסה ארצית.

אני מקווה שמוקד המידע החשוב הזה והאפשרות לשאול שאלות, ימנעו בעתיד תביעות של אלפי שקלים ויאפשרו שקט נפשי וחיים טובים לכולם.

בברכה

דנה רשף, מנכ"ל