מכתבי גולשים

מכתבי גולשים

תודה. הורדתם ממני עול כבד והשרות היה אדיב , סבלני ומעולה. בברכה
א.ה.
20.06.2017
שנה טובה לכל מי שמעורב באתר החשוב
והאובייקטיבי הזה מאחל
י.ינץ
02.10.2016
היי, רציתי להביע את תודתי והערכתי על עבודתכם ופועלכם באתר
זה מקל על הסיוט שהחוק יוצר בהפכו את הנכים והחולים למעסיקים בעל כורחם. זו התמודדות בלת אפשרית ואתם מהווים לי עוגן של שפיות בסיוט הזה. אני מודה לאלוהים וליקום על קיומכם.
בתודה מקרב לב ובהערכה רבה
זינגר טובה
15.7.2015
שלום רב,
קיבלתי את הנתונים שביקשתי בדבר התשלום לעובדת .

אני מודה מאד על העזרה היעילה והמהירה. שמחה שיש מקום כמו שלכם! תודה גם לעובדים האחרים על עזרתם. חג שמח וכל טוב!
תהילה ב.
28.05.2014
תודה על הטיפול המסור .

ברצונינו להודות לך על הסבלנות והנכונות לעזור לסיום "סוגיית "גמר החשבון .
בלעדייך ובלעדי קו למעסיק  לא היינו מצליחות להתמודד עם חברת כ"א,

תודה מקרב לב
רותי כ.
12.04.2014
אין לתאר את היעילות,אדיבות ובמיוחד את המהירות שאתם עונים-ובכל פעם שפניתי בשעת צרה! אתם באמת עוזרים כל כך,אנחנו חסרי אונים מול העובדים הזרים-משחקים בנו כאילו היינו צעצועים,מנצלים את חולשתנו,הזדקקותנו להם בצורה ניבזית שלא יתואר!אנחנו יכולים להיות טובים ,לארג'ים,מתחשבים-לא סופרים אותנו ממטר.אנחנו אוביקט לרווח כספי בלבד-ושלא יגידו לי אחרת! כמו שנכוונו הפעם-עם יד על הלב-לא להאמין לשום התחנחנות {מזויפת}דאגה,חיבוקים וחיוכים-הכל הצגה!הבעיה, שמי שטוב לב אדיב ,ומתחשב{ולא מנסה לנצל אותם,אין להם שכל להעריך את זה-ומנצלים וסוחטים אותך! איזו אכזבה ענקית נחלנו! ובקיצור המון תודה על העזרה הרבה שאתם נותננים לנו! חג פסח נפלא!
אוה
12.3.13
מזה 9 חודשים אנחנו מעסיקים מטפלת זרה . כיון שאיש לא הכין אותנו נפשית, ל"תיק" הזה מצאנו עצמנו מגששים ואומרים כן לכל דרישה של המטפלת מבלי לדעת שגם לנו יש זכויות. במקרה שמעתי מחבר על  האתר שלכם ובחוסר אמון פתחתי, גלשתי ו"התאהבתי".
שמתי אותו על המסך כך שאוכל להיות מעודכנת בכל חידוש ושינוי בחוק. למדתי גם להשתמש בלשונית ה"חפש" שמשמשת לי מדריך בכל  הקשור להתנהלות החוקית שלי כמעסיק.
דבר נוסף קרה במערכת היחסים שלי עם המטפלת - ברגע שידעתי מה אומר החוק( שאלתי שאלה באתר) ניתן היה לנהל מו"מ על תנאים , והידע שרכשתי באמצעות הגלישה באתר סיפק לי את הכוח לדרוש ולעמוד על הדרישות הלגיטימיות שלי מולה.

תבורכו!!!! היא כבר 9 חודשים אצלי. ויש בינינו מערכת יחסים של כבוד הדדי. וזאת הרבה בשל האינפורמציה החשובה באתר שלכם.
י. ר.
3.9.12
פשוט אין כמוכם. אין שום רשות ממלכתית או ציבורית שניתן לקבל ממנה תשובות כל כך מדוייקות וכל כך מהירות כמוכם. בכל פעם אני מתפעלת מחדש. מגיע לכם אות הצטיינות על שרות התנדבותי לציבור!
מכתב של יעקב נ. לקו לעובד והעתק לקו למעסיק.
לידיעתכם אני מעסיק "דור שלישי" של מטפלות לאשתי שחולה באלצהיימר. מחמת מצבה אישרו לי שני מטפלים ומזה כמה חודשים אני מעסיק מטפלת פיליפינית ומטפל נפאלי בו זמנית.

אנו מרוצה ומוקיר תודה לכולם.
אני גם רוצה ליידע אתכם שמספר פעמים פניתי בשאלות ל"קו למעסיק" ואני מוצא אותם כהוגנים וחבל שאתם באמת או כביכול משני עברי המתרס. לדעתי אפשר למצוא נקודות משותפות ביניכם.
א.ס
22/05/12
תודה על ערכת התשלומים, התחלתי להשתמש ובהחלט הארתם את עיני לגבי כמה דברים חשובים שלא הייתי מודע אליהם.
אבי ג.
10.4.2012
שלום רב
לפני מספר ימים פניתי אליכם כדי לקבל סיוע בכל הקשור לפיטורים של עובדת זרה שעבדה אצל אמי. ענתה לי עובדת בשם נילי. ברצוני להודות לה מקרב לב על עזרתה בנושא שניתנה מכל הלב בדרך שגרמה לי להרגיש שיש מי שמסייע לי בסבך הזה של כל החוקים וכל הכללים שחברות הסיעוד ממציאות חדשות לבקרים.

נילי ענתה לי תמיד בסבלנות בנועם ובעיקר עם הרבה ידע. תודות לה הצלחתי לסיים את כל התהליכים עם המטפלת כך שיצאה מרוצה וכך. גם אנו. תבורכו על המקום הזה שלכם. שנה טובה
26.09.2011

לשליחת תגובות והערות נוספות צרו קשר >